| alexx102428 a întrebat:

Care credeti voi ca e cel mai frumos oras din România?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sibiu.

Bula
| Bula a răspuns:

Dorohoi

| Freya1 a răspuns:

Sunt multe frumoase nu am cum sa fac o comparatie. Avem o tara frumoasa

| Noone09 a răspuns (pentru Freya1):

Avem o tara frumoasa serios? Daca te uiti in afara si vezi cum sunt facute strazile orasele etc ramai uimit

| Freya1 a răspuns (pentru Noone09):

Da avem o tara frumoasa si bogata.Nu ma refer la cum tie asfaltat tie drumul. Avem munti, dealuri, campii si o gramada de straini care ne viziteaza.Ca nu stim noi sa o valorificam sau nu investim e altceva.https://www.google.ro/......ps?/search

| Noone09 a răspuns (pentru Freya1):

Indiferent daca am investi tto degeaba nu vor arata nici o data munti noștri ca alpii plajele is doar cateva decwnte restul... In timp ce in Italia plajele cel putin unde am fost eu erau f b intretinute

| Freya1 a răspuns (pentru Noone09):

Nu este vorba de intretinerea lor e vorba ca avem si sunt mai frumoase frate avem natura nu plasticuri si inventi

| Noone09 a răspuns (pentru Freya1):

Tot nu ai inteles munti Carpați nu au nici 10% din frumusețea Alpilor si totate celelalte locur turistice la fel

| Freya1 a răspuns (pentru Noone09):

Tu nu intelegi ca gusturile nu se discuta si incerci sa ma convingi ca in alta parte este mai frumos. Uite mie imi place aici laughing

| CleanHeart a răspuns:

Sibiu,Alba Iulia

| Samariteanul a răspuns:

Clujul/Sibiul.Asta sunt cele mai frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai frumos oras din Romania este orasula meu natal : BRASOV!

| alex15ccc a răspuns:

Craiova

| En3Rgi a răspuns:

Depinde ce intelegi prin frumusetea unui oras.

| Criss1074 a răspuns:

Iasi/Sibiu,personal sunt preferatele mele, dar cel mai bine ar fi sa le vizitezi si sa-ti dai tu cu părerea, altfel răspunsurile noastre nu au valoare.

| a9lex88888 a răspuns:

Acum fara suparare, dar bucurestiul ar fi cel mi frumos daca nu ar avea taranii si tiganii (din sectorul 5)

| CumparFerVechi a răspuns:

Vama Veche