| Ella3133 a întrebat:

Care dintre jocurile alea sims e mai bun?

6 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Exista 3 feluri de Sims 1.The Sims 2.The Sims 2 (si mai exista si alte pack-uri) 3.The Sims 3 (care mai are si el niste pack-uri) si cel mai bun este The Sims 3 dar indicat ar fi sa iti iei si packurile pentru a putea face mai multe lucruri ex sa mergi la munca sa mergi in baruri cluburi etc.

| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Sims 3.Este cel mai nou si are mai multe obtiuni decat celelalte.
Bafta.happy

| hoLigan a răspuns:

Parerea mea sims 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 3, eu am și e super!

| Paulina_2999 a răspuns:

Sims 3 e faine si eu il am.
Si la fel pe sims 2 pets ca i foarte tare faine ca o are toate animale ca si eu il am

| Larisa_3003 a răspuns:

Sims 3