| AndreiUrs a întrebat:

Care dintre urmatoarele biciclete sa aleg pentru mers pe dealuri, drumuri accidentate(nu extreme)si coborare in viteza pe drumuri relativ bune:
-Dhs terrana 2725 2018
-Dhs terrana 2625 2018
-Rockrider 520
Nu vreau sa fac extrem ca baietii de la RedBull, dar nu chiar de sosea sa fie buna si pe teren accidentat!

1 răspuns:
| CristiZdr a răspuns:

Eu ți-aș recomanda Rockrider 520 deoarece am si eu una si sincer e foarte calitativa, nu m-a dezamagit niciodata, cat si vitezele se uzeaza foarte greu.