| BiiBiis a întrebat:

Care dintre voi s-a uitat la Ghost Whisperer (Mesaje De Dincolo)? Va placut? V-ati uitat la toate sezoanele?

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Si eu ma uitam, mi-a placut foarte mult, nu am vazut toate sezoanele dar sper sa le vad happy

kratos
| kratos a răspuns:

Eu ma uitam cu placere la el dar din cauza timpului nu am avut timp sa vad toate episoadele si sezoanele. Este un serial f frumos cu multe mesaje interesante gen sa-ti iubesti sufletul pereche atata timp cat esti langa el si sa profiti de viata.

| g_7133 a răspuns:

Si eu m-am uitat la cele 4 sezoane, iar acum apare sezonul 5. Merita vazut!