| Whatthehell66 a întrebat:

Care dintre voi s-a uitat la TITANIC aseara? :X

Va placut?happy

Care a fost momentul vostru preferat?happy

Funda pentru cel mai bun raspuns! ki$$

Răspuns Câştigător
| DarkSunshiine a răspuns:

L-am mai vazut dar nu m-am saturat de el.Secventa care mi-a placaut mie a fost din momentul in care titanicul se scufunda iar oamenii cadeau de pe vas. Dupa ce s-a scufundat, Rose si Jake au gasit o pluta ceva de genu iar Jake a lasat-o sa stea ea.Au astaeptat pana ce a venit o barca insa Jake a murit.Rose i-a facut promisiunea ca nu va muri si a rezistat pna ce au luat-o acei oameni din barca.

12 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Eu m-am uitat big grin momentul meu preferat a fost acela cand ea de acolo din apa i-a promis lui ca va supravietui si s-a dus sa ia fluierul ca sa poata fi salvatahee hee

| MindFreak a răspuns:

Doar sforaitu' lu' taica-miu m-a tinut treaz sa-l vad pana la capat. laughing

| CookieDiamond a răspuns:

Da m-am uitat :]]
si mi-a placut cand au cazut in apa si Jack ii spunea lui Rose sa nu renunte happy ^^

| Shann a răspuns:

Cand prostu ala i-a dat fetei jacheta in care era diamantu laughing))))))

| KiddoC a răspuns:

Eu m-am uitat. Cred ca pentru a patra oara. [cel putin laughing ]. Filmul e pur si simplu genial desi e cam vechi. Actori au intrat perfect in pielea personajului si mi-a placut povestea originala si frumoasa pe care au creat-o. [P. S.: mereu l-am adorat pe Leonardo Dicaprio big grin]. Cred ca momentul meu preferat a fost acela cand Rose a dansat pe masa cu Jack. Mi s-a parut emotionant si inocent. Adica cum se inavarteau ca doi copii fara sa le pese de consecinte... pur si simplu genial :X:X

| gabriela007 a răspuns:

Mi-a placut cand Jack a dus-o pe Rose la marginea Titanicului, atunci cand i-a zis sa inchida ochii; x

| deeeeeebora a răspuns:

Da m-am uitat
mie mi-a placut personalitatea lui rose cand prefera mai bine sa moara cu jack decat sa fie sotia tipului bogat... mi-a palcut ca erau sufletisti, curajosi in alergarea aceea cand nava se scufunda
dar mi-a placut cand rose si-a dat seama ca jack a inghetat si i-a sarutat mana si s-a dus dupa fluieri(pentru ca ce ii promisese trebuia implinit). ROSE MI S-A PARUT O PERSOANA PUTERNICA CARE ARE SI MULTE SENSIBILITATI CARE II DAU VALOARE

| BlueBubble a răspuns:

Daa :-x. Chiar am urmărit cu mare plăcere filmul aseară, pe PROTV. Nu ştiu, dar mie, personal, mi-a plăcut partea când bătrânica (Rose) îşi povestea tinereţea şi povestea ei minunată de dragoste. A fost minunat, deşi am mai văzut filmul o dată, mi-sa părut la fel de fantastic filmul ca şi cum l-aş fi privit pentru prima dată. happy Ţie cum ţi-sa părut?

| ingerash_8177 a răspuns:

Eu m-am uitat si am cam plans putin la sfarsit...cryingt
Momentul meu preferat a fost atunci cand cei doi tineri sau cunoscut:-x

| Betyyyy a răspuns:

M-amm uitat aseara pentru a 4 oara dar nici acum nu m-am saturat de el:X:XPai momentul preferat a fost cand Jack(leonardo dicaprio) o picteaza pe Rose(kate winslet) iar cel mai trist a fost cand sa izbit de aisberg sadm-au intristat secventele

| mileyandbelinda a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult momentul in care Rose s-a dus la Jake, i-a spus ca s-a razgandit si ea s-a urcat pe balustrada si a inchis ochii. Iar dupa aceea s-au sarutat.

| Iulik101 a răspuns:

1. Da m-am uitat!

2. Da mi-a placut!

3.Cand el o desena pe ea purtand doar colierul!