| thisissolawl a întrebat:

Care e cea mai buna firma de skate? Si cat de buna este firma Oxelo? Multumesc

Răspuns Câştigător
| FyfyFrancy a răspuns:

Sall! Cea mai buna firma de skate este intr-adevar Oxelo iar managerul acestei firme este Sachin Sharma! Daca vrei sa-l contactezi uite numarul 9986546921 iar Email sachin.sharma @ decathlon.com! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| CarlosBogdan17 a răspuns:

Poate s-a referit la oxeloboard adica la placi.

| cristiana_9646 a răspuns:

De skate adica adidasi?

| Fratila_Matei_1995 a răspuns:

FyFyFranci...daca nu stii nu mai vorbi... habarnai ce inseamna skate adevarat, oxelo sunt niste placi semiprofesionale. cea mai buna firma de skate este CLICHE, ZERO si Blind toate astea le poti gasi pe site-ul BMXmagazin.ro