| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai proasta carte pe care ati citit-o vreodata? Pana la capat!

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Sapte ani apocaliptici de Ioan Tugui

3 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

In general mie cand nu imi place o carte n-o termin. Asta nu inseamna neaparat ca e proasta ci doar ca nu imi face nici o placere cititul ei... Depinde de gusturi. Spre exemplu nu am putut citi Povestea vietii mele de Georges Sand.

| ioana08 a răspuns:

Pai nu stiu cred ca aventurile lui tom soer parca nu stiu cum s scriebig grin

| muzica a răspuns:

Ultima carte pe care am citit-o, de curand, si care mi-a fost impusa (de aceea am fost nevoita sa o si termin) a fost Doamna Bovary de Gustave Flaubert big grin