| Nume6 a întrebat:

Care e cea mai tare vacanţă pe care aţi avut-o?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Huelva matalascañas spain, vara mergeam des la plaja in zona aia, si europa am vizitato (fiind platit pentru asta) in interes de servici.

| Cristina788 a răspuns:

Îmi vine sa plâng in 2007 a fost cea mai frumoasa vacanță in Anglia atunci aveam un prieten. Astăzi din pacate nu mai trăiește

suntserios
| suntserios a răspuns:

1 luna in Sua

| GabiDumitrescu a răspuns:

Prima vacanta post-mortem cred ca o sa fie cea mai misto ever. Pina acum, vreo doua saptamini petrecute la un var de-al meu la Horodnic. Chit ca am mai fost si prin Elvetia si altele de-astea, tot verdele de-acasa e cel mai verde...winking

| SilentRain a răspuns:

N-am avut

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Starea de urgenta covid-19.

| FreddieM a răspuns:

Fuerteventura, in particular Playa de Cofete, complet nuzi cu 11 km de plaja virgina (necontaminata de activitati umane) la dispozitie. Ar mai fi si alte vacante de mentionat, (Tenerife, Majorca, Puglia, Sicilia, Coasta Amalfi, Ischia etc) dar acolo m-as intoarce negresit.

Pace si vremuri mai bune

| Cameliapantiru a răspuns:

Vacanța în care am fost cea mai fericită a fost o vacanță de două săptămâni, la Balcic, în vara lui 2014, vacanță în care am simțit că renascz că mă reinventez. Era pentru prima dată când vizitam plajele bulgărești, deși încă din adolescență, citind "Pânza de păianjen" a Cellei Serghi și "Ioana" lui Anton Holban, visam să ajung la Balcic. Am revenit în acest loc de încă trei ori (inclusiv primăvara), mi-a plăcut mult de fiecare dată, dar nu am mai reușit să egalez trăirile din vacanța din 2014.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2006 am facut un circuit touristic de 5 zile si am vizitat Germania, Austria si Elvetia.

| Anonima163333 a răspuns:

În 2018 am mers la mare cu familia și într-o excursie cu colegii. A fost MINUNAT.Vara 2018 a fost cea mai faina vara ever. happy

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

În tabăra de la Năvodari, iunie 1989.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Din pacate tabara Navodari s-a dat bucata cu bucata si s-a privatizat, nu mai este ce-a fost. Ati fost in tabere de Pionieri?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Am fost mulțumit de organizare.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Si acum ti-e cumva dor de comunism sau poti sa faci separatia intre tabere si mizeria care era regimul per total?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Acolo nu am simțit regimul comunist. A fost frumos.

| MaryMaria333 a răspuns:

Asta face istorierolling on the floor prea comoda si prea lunga cu carantina. Nu merg la scl numa fac ore online din pat

| Alle236 a răspuns:

In anul 2018 la popasul regelui tau-bistra am stat 1 saptamna in care am avut o petrecere de ziua mea (cea mai frumoasa surpriza de pana acum )