| eubahhh a întrebat:

Care e cel mai urat cadou pe care l-ai primit? si cel mai frumos?

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cel mai frumos a fost o vedere, impreuna c-o scrisoare si cu niste pietricele, bucati din munte, ce reprezentau faptul de-a fi puternic, maret si impunator ca muntele. M-a fascinat cu totul gestul, si acum am in dulap acele pietricele cu scrisoarea, unde este redactata o convorbire intre fata ce mi-a trimis si muntele.hee hee
Urat? Orice cadou primit l-am considerat frumos chiar daca n-a fost pe gustul meu. Conteaza gestul in sine, si nu darul primit.

| elena a răspuns:

Cadourile nu pot fi urate sau frumoase, ci doar neplacute sau surprinzatoare si-apoi intentia conteaza mai intai.

| Razvan a răspuns:

Un ursulet, cea mai mare marime din China probabilthinking Rozsurprise
M-am chinuit cu mama o jumatate de ora sa il bagam in porbagaj. N-am avut ce-i face pana la urma, l-am lasat la restaurantrolling on the floor
L-am facut pana la urma fotoliu, in camera mea.Niciodata nu mi-a placut si am cautat sa ii dau o intrebuintare practicahee hee
Cel mai frumos cadouthinking
Un tricou cu Barak Obamahee hee

| User a răspuns:

Stii cum e, calu' de dar nu se cauta la dinti...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu exista cel mai urat tot ce am primit mi-a placut de fiecare data, iar ce mai frumos un tricou si o perna personalizata cu actorul meu preferat:Xhee hee

| Tourniquet a răspuns:

Un cadou care nu mi-a placut... dupa ce ca facusem 10 ani, se gaseste dupa 4 zile sa imi ia cadou o prietena cam dusa, si ce imi ia? Un papitoi urat, care fusese al ei. straight face.

Cel mai frumos. paibatting eyelashes cand am implinit 9 ani am primit o papusa albastra cu sclipici cu aripi love struck din acelea barbie love struck. a fost frumoasa. pacat ca verisorul meu mic mi-a rupt'o rolling on the floor

| Klara a răspuns:

Eu uram sa primesc carti sau CD-uri pentru ca niciodata nu erau pe gustul meu, si cei care le luau habar n-aveau de ce imi place mie sa citesc si sa ascult. Si cel mai fain cadou...inca astept...masina love struck

| Anonimusss a răspuns:

Eu consider ca cel mai urat cadou pe care il poti primi esto o carte...bine depinde si de carte, dar de exemplu cum sa primesti o enciplopedie sau ceva informativ? pentru asta am net... cel mai frumos este sa primesti bijuterii, haine pe gustul celui care primeste. Oricum pentru mine cel mai frumos cadou ESTE CA TOTI PRIETENII SA FIE ALATURI DE MINE

| Crisu_8081 a răspuns:

Cel mai urat cadou a fost cand n-am primit nici macar un telefon din partea unei anumite persoane ca sa mi se ureze "La multi ani!", iar cel mai frumos este un lantisor cu o placuta pe care scrie(pe o parte) numele meu in romana, iar pe cealalta numele meu in simboluri egiptene.

| mirelgmm a răspuns:

Cadou urat nu am primit toate mi-au placut in felul lorwinking.
dar cel mai frum a fost cand mi-a adus tata o pereche de iapurasi si un echipament de fotbal complet cu dinamo:X

| gabybubbles a răspuns:

Nu conteaza ce primestibig grin.Conteaza gestul sau ca isi aduce aminte de ziua tabig grin~!

| Papita a răspuns:

Eu cred ca nu exista cadouri uratehappy, toate sunt frumoase mai ales daca le primesti din inima happy