| ovishadow a întrebat:

Care e desenul vostru animat preferat?

16 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Sunt mai multe! In mod sigur, generatia din ziua de astazi nici nu a auzit de ele dar... favoritele mele erau 'Copiii de la 402', 'Viata cu Louie', 'Zambetul lui Sharon', 'Jim Button' si altele.

| mih5a a răspuns:

Phineas and Ferb
Zambetul lui Sharon
Copii de la 402:X
Mr Bean!happy

| Cristea a răspuns:

Bleach. si este un anime(serial, am ajuns pe la episodul 301). foarte fainlove struck

| KlaudyaAddha a răspuns:

Tom si Jerry, Mickey Mouse si prietenii sai (seriale vechi)
Viata cu Louie, Copiii de la 402...si altele care erau mai demult pe Jetix si Cartoon

| Asdfasdefta a răspuns:

The simsons, South parca. Best!

| rRAzvANn a răspuns:

Simpsons

| KiryuZero a răspuns:

Toate de pe cartoon in afara de star wars si toate de pe disney channel

| Mişu_7703 a răspuns:

Bleach, dragon ball (toate seriile), viata cu louie, scooby doo, tom and jerry, family guy, southpark si multe multe altele.

| Nexxo a răspuns:

Mai multe sti tu din astea gen "pokemon, naruto, etc., etc! fundita plzzzzbig grin?

| analia0103 a răspuns:

Mie imi place pokemon chiar daca sunt fata.

funda plzzzz

| Louise21 a răspuns:

Tom si Jerrylove strucklove strucklove struck

| Ilyncutz a răspuns:

Tom and Jery, copii de la 402, viata cu Louie, zambetul lui sharon, sunt multe, nu prea mai imi amintesc, erau dragute!

| ServanaAtoni a răspuns:

Chowder si flapjack

| Papusik_4304 a răspuns:

Tom and jery

| lulu_2548 a răspuns:

Flapjack

| Ank_1490 a răspuns:

Bleach si Soul Eater