| Claudiuu a întrebat:

Care e jocul vostru favorit?

Răspuns Câştigător
| Ghost_1336 a răspuns:

Call of Duty (toate), Assassin's Creed (toate), Battlefield Bad Company 2, Counter Strike, Mass Effect 1, 2, Batman Arkham Asylum

15 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Sims 3 si Wow ( world of warcraft)

Al tau?

| MenInShadow a răspuns:

Fahrenheit indogo propherty! Nu are grafica gen gta 4, e mai modest, dar jocul este incredibil! Eu am ramas cu ochii "beliti" dupa ce l-am jucat a 7 a oara. Graficele sunt ceva mai modeste dar totusi destul de bune. Ai foarte multe variante din care sa alegi, si fiecare poate schimba cate 1 pic soarta jocului, desii el are decat 2 finale happy sall! funda?:X

| pwp a răspuns:

Conquiztador cu siguranta happy

| ΔH a răspuns:

In august fac un an de cand nu m-am mai jucat un joc pe PC. happy

| shadovv a răspuns:

Diablo 2, Starcraft, Starcraft 2, World of Warcraft, Eve Online, Red alert 2, Zeus, Sacred, Minecraft, Terraria si multe altele.

| xlmpq a răspuns:

Pro evolution soccer
cs
call of duty
san andreas

| HelpMeNow a răspuns:

League Of Legends big grin :X

| wolfy911 a răspuns:

Al meu e Battlefield Bad Company 2, si Crisys 2

| Lacoste a răspuns:

Barn Buddy.

| bloodbaa a răspuns:

MOAMAAA Ce intrebare laughing big grin
Top 5:
5. Mount&Blade / Mount&Blade Warband
4. Fallout 3 / Fallout New Vegas
3. Minecraft
2. WolfQuest Survival
1. Warcraft 3 / Dota :X / TFT / RpG

Bafta! happy

| Ce a răspuns:

Cs lolhappy

| Blablabla0012 a răspuns:

Counter-Strike

| andreypanter a răspuns:

Jocurile FIFA si PES, GTA, NBA toate astea cu sport.Mai mult eu sunt cu fotbalul decat restul...Nu prea le am cu CS si cu Shootere...laughing

| saidkique a răspuns:

Pe fiecare platforma pe care o am am cate un joc favoritwinking pe PC e GTA IV, pe Xbox e Shift, pe PS e CoD Modern Warfare 2 Multiplayer iar pe Wii e DJ Hero 2. PSP, DS sau 3DS nu am inca, dar urmeaza sa le cumparwinking big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call of duty world at war
am multe jocuri pe steamul lui varmiu
vreo 60
da-mi add la id lui
ss_svastika