| lolvere a întrebat:

Care e lucrul pe care l-ai dorit mereu sa il faci si inca nu l-ai facut? Ce te opreste?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns:

Sa arunc in aer ceva.Nu stiu de unde sa fac rost de o bomba, si nu sunt chiar asa de priceput la fizica, incat sa mi-o fac singur.

| Kyrie a răspuns:

Doresc atot cunoastere dar limita de viata si societatea asta imi influenteaza negativ gandurile si chiar si asa degeaba imi doresc eu cunoastere despre adevarul lumii (ceea ce oamenii nu au aflat si nu vor afla), nu voi afla niciodata in perioada asta scurta asa de viata

Doresc imortalitatea desi urasc planeta asta, dar e posibil in momentul de fata, sunt sanse sa fie posibil in viitor cand vor descoperii oamenii de stiinta cum sa reconstruiasca celulele si sa le intinereasca, pana nu vor descoperii cum sa scape de boli precum sida si diabet, mai e... pana atunci nici nu pot sa ma gandesc la imortalitate, in special cand te gandesti ca daca "prin absurd, s-ar afla imortalitatea" nu ar impartasi-o oamenii de stiinta deoarece oamenii de rand care traiesc degeaba nu merita si de asemenea va devenii haos pe planeta

big grin, a fost un raspuns bun?

| RăspundLiniștit a răspuns:

Tot mereu am vrut sa dansez pe dubstep. Ce ma opreste? A aparut prea tarziu curentul si acum nu pot decat sa dau din doua degete sa tastez, vezi in poza ce batran sunt.