| Sabwy a întrebat:

Care e mai frumos numele :Maia sau Adelina?

23 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Maia imi place la nebunie. Cand am sa am o fetita, asa vreau sa ii pun numele.

cami
| cami a răspuns:

Cunosc o fata Adelina, care mi-e antipatica rau. Deci, Maia.

| xibalba a răspuns:

Adelina.

| Sabwy explică:

8-Maia. 8-Adelina :p. dar eu Maya ...deci.9-Maya ...8-Adelina

| Guitarlove a răspuns:

Adelina. Si poti creea mai multe porecle. love struck

| aragon18 a răspuns:

Ambele happy dar mai mult, Adelina :d

| zeeeeeex a răspuns:

Maia imi place mult mai mult... E mai special si nu intalnesti prea multe persoane care sa il poarte big grin

| kathessa a răspuns:

Maia, cred eu.

| Rrrretarded a răspuns:

Maia

| Angel of darkness a răspuns:

Amandoua tongue

| d33a_9154 a răspuns:

Maiawinking... ii mult mai misto decat adelinawinking...Adeline sunt multe tare ...hmm da Maia nu... e un nume super ...suna si mai mistowinking

| low.edit a răspuns:

Maia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adelina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

None. din punctu meu de vedere. dar daca e sa fie maia sau adelina.adelina e mai ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maia....este frumos rau de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maia, aşa mă numesc, şi îmi place nespus de mult numele meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maia

| Ianaaable a răspuns:

Eu optez pentru Maiahappy

| leinad a răspuns:

Referitor la intrebarea care nume este mai frumos cred ca Adelina.

| hgfdhgfgh a răspuns:

Il am eu daca vrei sa vb mai multe te astept pe messenger am id-ul aalleexxxalexxx. pup

| november4gina a răspuns:

Adelina cu siguranta. E plina lumea de maia

| LadyMaia a răspuns:

Maia cres eu...asa ma cheamabig grin