| SummerSmile97 a răspuns:

Mie imi place mai mult primul blog: Blogul lui xutzu happyhappy

Ii foarte frumos blogul si sa o tii tot asa tonguetongue

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Al meu!

| aaaaaaa1 a răspuns:

Ambelewinking

| lindemona a răspuns:

Buna,

Am intrat ca sa vad ambele bloguri. Clar, al doilea este mai bun.
Primul blog in afara ca este la inceput, nu am gasit nimic care sa-mi capteze atentia. Doar ca toata ziua a nins. Asta am vazut si eu pe geam.
Cat despre al doilea blog, acesta mi se pare interesant. Fotografii alese, discutii, teme interesante, captivante. Insa singurul dezavantaj este acela, ca dupa fiecare articol trebuie sa treci la alta pagina. Este un dezavantaj, pentru ca sunt unii vizitatori cre se uita pe prima pagina sa vada daca ceva le capteaza atentia. Daca este doar un singur articol si acesta se nimereste sa nu-l intereseze pe vizitator, sa zis cu el. Nu mai revine.

O seara placuta in continuarewinking

| sKilL a răspuns:

Scz, am rasp gresit