| YESname a întrebat:

Care e parola de la metin2RO de stergere la caractere?

Răspuns Câştigător
| Th3J0k3r a răspuns:

Ti-o iei de pe site-ul oficial. dai pe cod de stergere si ti-l trimite prin mail. funda?

3 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Ce ne interbi pe noi?

Tu trebuie sa stii parola! Tu cand ti-ai facut cont aveai acolo "cod de stergerea caracterelor" si u completai ce/cum vroiai. Noi n-avem cum sa te ajutam.

| TheLastOne a răspuns:

Pai intri pe contul tau pe http://www.metin2.ro te loghezi pe site si dai la date personale acolo ai codul.

| Pista_Vladut_1996 a răspuns:

Pai ma fara cod stergere caracter nu-ti poti face cont desteptilor