| dulcika a întrebat:

Care e sportul preferat?

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Tenis, fotbal,.:p

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Basket, role... treking.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nu am un sport anume dar imi plac sporturile extreme:X:X:Xsa simti palpitatii ceva nu ceva de genul moama alerg iti dai seama ce sport beleea...laughinglaughing

| dulshe a răspuns:

Inotul

| gabitza05 a răspuns:

Inotul, volei, basket

| madonica a răspuns:

Alergatul cu lingurita cu mancare dupa copil la ora de masa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbalul si handbalul. LE ADOOOOOR!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aikido si ciclism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...de practicat, nu practic nici un sport, la propriu. Dar de privit, ador fotbalul. (am mai raspuns odatatongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crissa.Bv pai practica dreak scarile si mai renunta la lift, ca s-au pus pe solduri pufulestii aia pe care-i tot halesti rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bro, as vrea sa-ti zic ceva de dulce...dar...ma abtin. Iti spun pe mess... daca e

| yuly_6695 a răspuns:

Sportul preferat?
De fapt sunt doua sahul si inotul.