| asdfghjk872 a întrebat:

Care este adevaratul cont de facebook al Ninei Dobrev? Dar al lui Ian Somerhalder?

4 răspunsuri:
| AncutssaM a răspuns:

De obicei,vedetele nu au propriul lor facebook,doar foarte rar. In schimb, toate au un facebook official, sau fan club official.

| asdfghjk872 explică (pentru AncutssaM):

Da,dar ma refer la contul pe care intra chiar vedeta in persoana,sa zica unde are concerte sau unde a mers astazi sau ce a facut, trebuie sa aiba, asa-i? Stii cumva? Daca da mersi mult. big grin

| Cioanca_Patricia_1995 a răspuns:

Nu au facebook, doat twitter.