| Tania a întrebat:

Care este animalul vostru favorit? Ce animal nu va place?

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Un animal preferat ar fi leul(am chiar si un tatuaj cu un leu). In general imi plac toate animalele.Nu vad de ce mi'ar displacea vreunul.Toate animalele sunt fiinte ca si noi.Pe alta parte pot sa zic ca am o oarecare frica pentru tot ce tine de reptile si insecte dar asta e o frica nu o displacere. Si care e animalul tau preferat?

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În general îmi plac animalele!
Prefer câinele!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Tigrul, numi plac melcii

| Ea12345 a răspuns:

Preferat:leul.
Nu imi plac cainii si pisicilehappy

| Bunny a răspuns:

Multumesc mult pentru aprecierehappy.

| DoarOana a răspuns:

Buna Gothiclady,
Eu sunt o mare iubitoare de animale. Cel mai mult imi place pisica pentru ca ea te ajuta sa uiti de tot ce e suparator in viata. Imi place cand toarce, o iubesc si ma iubeste. Am 4 pisici. Bineinteles nici cainii nu sunt mai prejos. De data asta am numai 2 caini de talie mare. Dupa cum ai observat, stau la casa, iar animalele la curte ca altfel nu as mai incapea in casa de elebatting eyelashes.
Cat despre a doua intrebare, chiar nu stiu ce sa raspund. Poate liliecii?!? Care e parerea ta?
Pa, pa happy

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Animalul meu preferat este limbricul:X.
Nu imi plac gandacii [-x

Serios vorbind, animalele mele preferate sunt cateii si chiar nu imi plac gandaciilaughing.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Cainele:X
Pisika nu o suport.pentru ca am avut o experentza neplacuta cu eaI don't want to see

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Buna! Mie imi plac catelusii mici, si nu imi plac pisicile. Dar tie?

| Roxy1993 a răspuns:

Iepurele, cainele.Nu-mi plac pisiciile

| DennyxD a răspuns:

Poi in general imi plac pisicutzelelove struck si mai toate animalutele mici asa si pufoaselove struck si.animal care nu imi place?thinking chiar nu stiustraight face

fundita?:*

| Cristina788 a răspuns:

Ce intrebare stupida laughing.
Nu imi place niciunul;

| Tania explică:

laughingmie imi plac pisicilelaughingNu e intrebare stupida e o intrebare simpla.

| KittyPinker a răspuns:

Pai pisicawinking iubesc pisicile sun"viata mea". am 6 pisici am avut m multe dar am murit. am fost distrusa dar nu conteaza... si urasc maimutele si cainii(nu toti). urasc cainnii deoarece unu din ei mi'au omorat un pisiccrying(((((cryingcrying
fundita?puppy dog eyes

| ManutzuWolfy a răspuns:

Cainele.:d. Pisica.big grin

| lolipopfree a răspuns:

Catelul si broasca testuasa sunt favoritele mele
paianjeni nu imi plac de loc

| DjKr3atyv3 a răspuns:

Calutzii sau poneii laughing

| victoriapapi a răspuns:

Sunt Ornitofoba ( am frica de pasari), ador caii happy

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac pisicile pentru ca sunt foarte dragute si pentru ca se ciocnesc de piciorul tau, si mai imi plac diavoli tasmanieni pentru ca sunt gospodari si pentru ca fug cu o viteza uimitoare fundita?

| GeoCiubotaru a răspuns:

Cel mai mult imi plac cateii aia cu parul in ochi si cateii de buzunar.Animalul care nu imi place este oaiahee hee.