| retrogrobian a întrebat:

Care este cea mai buna piesa de teatru din stagiunea aceasta din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daca iti plac piesele de comedie trebuie neaparat sa faci o vizita la ''Teatrul de Comedie'' si sa vezi piesa ''Revizorul''. este una dintre cele mai comice piese de teatru pe care am avut ocazia sa o vad vreodata.pentru detalii despre aceasta piesa intra pe site-ul Teatrului de comedie : http://www.comedie.ro/spectacole.php

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egoistul