| AnneMarri a întrebat:

Care este cea mai frumoasă culoare a ochiilor? Dar cea mai des întâlnită?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Eu cred că ochii albaştri sunt cei mai frumoşi, iar ochii căprui sunt cei mai des întâlniţi.
Majoritatea fetelor preferă băieţii cu ochi albaştri, iar majoritatea băieţilor preferă fetele cu ochi căprui.

27 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Cea mai des intalnita culoare la ochi este maro (ochi caprui )...din punctul meu de vedere cea mai frumos este albastru ( ochi albastrii )

| crisuletss a răspuns:

Mie imi plac ochii caprui...Si cred ca asta e cea mai raspandita pentru ca eu am foarte multi prieteni cu culoarea asta.

| mona a răspuns:

Cea mai frumoasa culoare a ochilor din punctu meu de vedere este albastru, cea mai des intalnita sunt ochii caprui

| ilovemilka a răspuns:

Cea mai frumoasa eu cred ca este culoarea verde.Ador persoanele cu ochii verzilove struck
Cea mai des intalnita cred ca e negruthinking

| zlatyZ a răspuns:

Cea mai frumoasa eu zic ca este albastru spre verde si cele mai des intalniti sunt ochi caprui.

| Anabella01 a răspuns:

Caprui :X dar nu pot sa aleg deoarece si ochi albastri sunt insuportabili de atractivi

| blueangel99 a răspuns:

Cea mai frumoasă cred că e albastru sau negru.
Cea mai des întâlnită cred că e căprui.

| cevacumva a răspuns:

Cea mai frumoasa este verde aceasta este si foarte rar intalnita, iar cea mai des intalnita fiind caprui aproape toata lumea are ochi caprui

| RândunelPisică a răspuns:

Des:caprui
frumosi:albastri
rari:verzi
suuuuuuuuper rari cam o data de 2-3 ori in fiecare tara intalnesti cate un om cu un ochi de o culoare si alt ochi de alta culoare funda?

| PauPaula a răspuns:

Cea mai frumoasa culoare a ochilor este albastru, mai ales daca ai par blond si ochi albastri arata superblove strucklove strucklove strucklove strucklove struck.cea mai des intalnita este caprui.

| narutotruefan a răspuns:

Cea mai des intalnita culoare a ochilor cred ca este caprui.In ceea ce priveste cea mai frumoasa...nu prea stiu pentru ca toate au ceva special si sunt frumoase prin felul lor de a fi(asa este si cu oameniiwinking Totusi mai mult imi plac ochii albastrii pentru ca,poate cunosti si tu expresia: ochii sunt oglinda sufletului,si cred ca,culoarea albastra a ochilor exprima acest lucru mai bine de cat celelalte! Albastrul este o culoare profunda,exprima pace, liniste, relaxare...cand cineva se uita cu ochii albastrii in ochii tai parca ti.ar putea citii in suflet! parca iti pot patrunde direct in inima! Nu vreau sa fac "discriminare" sau sa jignesc pe cineva dar asta e parerea mea:ochii albastrii sunt minunati! happy

| BiaSiAtat a răspuns:

Cea mai des intalnita : Caprui
Cea mai frumoasa, speciala: Ochii verzi si cei albastri
Parerea mea.

| vreau1alint a răspuns:

Cea mai frumoasa culoare a ochilor este negru sau albastru si cea mai intalnita este caprui cu tenta de verde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei mai des intalniti sunt ochii caprui.Cei mai atractivi mi se par ochii caprui deschis, eu am ochii caprui inchisbig grin

| FataCuSperante a răspuns:

Din punctul meu de vedere cred ca ochii caprui sunt cei mai frumosi si cei mai intalniti sunt ochii caprui

| 10Cty a răspuns:

Ochii caprui sunt cel mai des intalniti. Mie imi plac ochii negri si ochii verzihappy

| marialarysa a răspuns:

Cea mai frumoasa culoare a ochilor cred ca este verde iar cea mai intalnita este caprui

| Niikismy a răspuns:

Cea mai frumoasa culoare pentru mine sunt ochi verzi!:X-si mai putin cei albastrii;
Iar cea mai des intalnita este culoarea maronie acum depinde!
Ce rau imi pare ca nu ii am vezi sad

| DarkBlood32 a răspuns:

Caprui
caprui

problem? smug

| AstacuochiNegri a răspuns:

Eu am ochii negri dar ador ochii albastri.Cei mai intalniti sunt ochii caprui

| fatalau100 a răspuns:

Cea mai frumoasa culoare a ochilor este cea capruie. apropo ba ati auzit ca ochi albastri sunt c*** broastei
ochi verzi sunt mincinosi.

| fatalau100 a răspuns (pentru misterioaѕa):

Nu cred asa ceva. Poate pe invers.

| nnnnnnnnnn a răspuns (pentru ilovemilka):

Buna,m-a uimit faptul ca tu crezi ca tie iti plac persoanele cu ochii verzi.........eu ii am verzi si ii urasc, am impresia ca nu sunt speciali, ce ziceti ma insel?

| Sp3ciaL0pS a răspuns (pentru nnnnnnnnnn):

Yes big grin

| anonimuslove a răspuns:

Toti spunem ochii albastrii, dar mai mereu ne indragostim de acei ochi caprui...(ochii negri si caprui fura inima oricui )

| AjutorTezaMateMiercuriaAsta a răspuns (pentru nnnnnnnnnn):

As da orice sa am ochii verzi! Orice...Eu ii am caprui si ii urasc!

| isabellemuresan2000 a răspuns:

Ochii verzi normal pentru ca arata naturaletea, ochii albastrii sunt Ok dar nee, iar ochii caprui si negrii sunt ff comuni si neinteresanti, deci