| RalucaPuca a întrebat:

Care este cel mai bun film de groaza si mister din punctul vostru de vedere?

19 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

The exorcism.
dar nu te uita seara daca vrei sa dormi noapteawinking
sunt 3-4 filme.

| RalucaPuca explică (pentru alexandra2859):

M-am uitat la prima parte inseamna. Nu am stiut ca are mai multe parti.

| alexandra2859 a răspuns (pentru RalucaPuca):

Ba da are 3 parti si mai exista si the exorcism of emily nu mai stiu cum care este cam slabut.

| RalucaPuca explică (pentru alexandra2859):

Da, am auzit de " The exorcism of Emily Rose " happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu mai cred eu in filmele horror, dar îti recomand doua thrillere psihologice care au destul "horror" si suspans, dacă le întelegi...
Sunt niște filme educative, scenarii care se pot întâmpla si în realitate, din nefericire. De aceea trebuie să ne deschidem ochii in viață, nu doar la vizionarea unor filme...

Patologie, 2008
http://www.cinemagia.ro/filme/pathology-patologie-18065/

Turistas - Turişti pe tărâmul groazei, 2006
http://www.cinemarx.ro/filme/Turistas-Turistas-6995.html (subiect: traficul de organe)

| blueheart a răspuns:

Intruders (2011)

Răspuns utilizator avertizat
| tunary a răspuns:

The Others

| floresdemayo a răspuns (pentru tunary):

Cu Nicole Kidman? Impresionant! Da, e superb...

| tunary a răspuns (pentru floresdemayo):

Parca e cu Nicole Kidman...stiu ca e impresionant, e filmat dintr-o alta perspectiva big grin

Si inca un film " The Prestige"

Răspuns utilizator avertizat
| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Spitalul ucigas e un film de 18 ani ultra de groaza! si 77 sunt filme exceptionale merita vazute

| sanduletzu a răspuns:

Deci eu te-as sfatui sa privesti filmele:
Paranormal Activity 1
Saw 1-7
Wrong Turn 1-5

| CrYs_KrYs_1999 a răspuns:

Drag me to hell sau The woman in black

| Gerrard196 a răspuns:

The Ring

| geoshy09 a răspuns:

Husk uitate si nu-ti va parea rau!

| gaby2013 a răspuns (pentru geoshy09):

‘The Last Exorcism Part II’ Cel mai tare film 2013 uite linkul http://screenrant.com/last-exorcism-2-trailer-2013/