| larousee a întrebat:

Care este cel mai mare mall din Bucuresti? sau care sunt zonele unde cu cele mai multe magazine de haine? cu preturi acceptabile. nu d-alea de dorobanti dar nici dragonu rosu. happy

Răspuns Câştigător
| mformihai a răspuns:

Si eu recoman cotroceni anyway numai anumite magazine ca si aici sunt preturi imense pe alocuri. poti incerca si fashion house nu e asa mare dar preturi poti nimeri superbe.

3 răspunsuri:
| seby4music a răspuns:

Din cate stiu eu afi cotroceni e cel mai mare.si are de toate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cotroceni, dar preţurile sunt cam.scumpe!

| abbiteiubeste a răspuns:

Afi Cotroceni e superr love struck