| Anisoara0anutza00123 a întrebat:

Care este cel mai potrivit cadou de craciun pentru parinti?

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Un tablou cu intreaga familie.

8 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Pentru tata: un ceas, o cravata este cel mai potrivit cadou sau un parfum.

Pentru mama: O bratara i se va potrivi de minune, un bibelou frumos, un parfum.

| SLS a răspuns:

Ceva care sa le spuna cat de mult ii pretuiesti, ceva valoros.
Tatei un ceas scump, telefon performant
Mamei colier

| mihaibrad a răspuns:

Sa gatesti si sa faci curatenie in locul lor laughing

| Andronov_Alexander_1994 a răspuns:

O excursie de 2 persoane la Brasov.

| DrasticMemories a răspuns:

1) Putin timp doar pentru ei.
2) sa le organizez tu craciunul, sa fie relaxati.
3) daca vrei neaparat cadouri materiale, pentru tatal tau ceva scris de tine si un parfum, un ceas, un fular, ceva ce stii ca ii place. poate chiar o camasa, doar sa-i aflii marimea.
si pentru mama ta un parfum sau o pereche frumoasa de pantofi.

| alex23 a răspuns:

Hei,

Ce nu s-a spus: agende daca folosesc, huse de telefon personalizate, o sedinta de spa pentru mama, iar pentru tata ce stii ca isi doreste.
Mai poti incerca bratari, lantisoare sau cercei pentru mama, iar pentru tata un parfum, ceas, portofel sau o curea din piele.
Poti face tu bratari personalizate. Poti cumpara litere si sa scrii ce vei cu ele: Craciun Fericit sau Va iubesc sau ce crezi.

Bafta!

| madrei a răspuns:

Salut,

Pai sunt o groaza de idei, depinde doar de bugetul tau. Pentru un buget restrans poti opta pentru niste lucruri handmade pe care le poti face tu destul usor. Poti alege si esarfe, fulare, manusi. Tot pentru un buget mic sunt si diversele cutii cu produse cosmetice: creme, geluri de dus, balsamuri pentru mamici, aparate de ras, aftershaveuri etc. pentru tatici.

Daca ai un buget mai mare poti personaliza diferite chestii: tricouri, poti lua pijamale sau plovere cu acelasi model de Craciun, poti personaliza globuri sau alte decoratiuni de Craciun, le poti lua un album de familie.

Spor la cumparaturi!

| zorzon a răspuns:

Hello,

Daca nu ai buget sa le cumperi lucruri separate, poti face tu un album cu cele mai tari poze din anul respectiv. Fie faci unul tu (iei un caiet si lipesti poze), fie te duci la un studio foto si le zici sa iti faca ei un album cu pozele tale.
Poti sa le iei o rama foto digitala si sa pui acolo poze sau un simplu album unde adaugi tu pozele, din acela cu foi transparente.

Daca ai buget pentru fiecare in parte, incearca sa afli ce isi doresc. nu stiu, un plover pentru tata, manusi pentru mama sau invers. Noi avem o traditie, facem loburi personalizate in fiecare an pentru familii.

Poti lua si huse de telefon pentru tata, pentru mama un portfard daca foloseste asa ceva. Daca fumeaza o bricheta personalizata sau un stilou daca folosesc. O agenda interesanta unde pe prima pagina poti scrie tu urarea ta, cani interesante, brelocuri.

Sunt firme care iti fac lenjerie de pat personalizata sau paturi, tricouri, plovere ce mai vrei tu. Astea pot fi inscriptionate cu ata, nu cu imprimanta.

Bafta la ales cadouri!