| catalin_9680 a întrebat:

Care este cel mai scurt traseu si cu ce anume ma pot deplasa din Bucuresti pana in orasul Sulina? Tinand cont ca nu am permis de conducere si nici posibilitatea sa merg cu altcineva cu masina. Multumesc (ofer acea funda celui mai concret si mai ajutator raspuns)

2 răspunsuri:
| RaVuL a răspuns:

Poti sa o iei pe A2 iar dupa cand ajungi la drajina noua urci in sus o ti asa pe 21 pana la Braila iar de la Braila o iei pe 22B si o tina pana pe strada portului dupa care intrii pe 2B o iei inainte pana pe DN2B dupa aia pe M3 dupa aia inti pe E87 si de mai incolo intrebi ca de acolo nu mai stiu rutele.
FUNDAA PLZ

| RaVuL a răspuns:

Cel mai scurt drum ii pe DN21 pentru ca ai 445 km si ai de mers 7 ore si daca o iei pe DN2/E85 ai 448 km si ai de mers 7 ore si 35 de minute