| edaguler a întrebat:

Care este destinatia voastra preferata de vacanta?

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Salut,
Pai, prefer locuri mai... exotice, apropiate de briza oceanului sau, in inima unor orase ca lumea. Cand merg intr-o vacanta, imi place sa invat traditiile de acolo. Pacat ca romani nu stiu sa aiba grija de tara asta. Marea ar fi asa de frumoasa, muntii... superbi.
Numai bine si Craciun fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Japonia.

| Zatharra a răspuns:

La mare.Peace!

| Klaudya27 a răspuns:

La munte. happy
Craciun fericit!

| Raluutsa a răspuns:

O zona exotica ar fi minunat love struck
Dar pentru acest sezon muntele este perfect! sa ne bucuram de zapada, vin fiert si can mai multi prieteni sau de ce nu in 2! Si cred ca ne-am saturat de Brasov si Prahova deci Harghita. Primul pont: are și cele mai bune două pârtii pentru amatori din țară. Un clasament al celor mai bune stațiuni bazat nu numai pe calitatea pârtiilor dar și pe dotările tehnice.

| catalin656 a răspuns:

Destinatia preferata de vacanta de vara este marea neagra.