| KiraXander a întrebat:

Care este diferenta intre Samsung galaxy s3 sgh i747 si Samsung galaxy s3 I9300. funda

3 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Nu e o diferență.

| KiraXander explică:

Sa stiti ca am remarcat ca s3 fiind creat de firma AT&T vine cu alte lucruri decat s3 normal ...alt meniu...alte aplicatii..si mai "pretentios" ..plus ca nu cred ca are 2 GB ram ca si s3 I9300.

| kuchikisan a răspuns:

Nu pre'a vad care este diferenta! parca sunt la fel... difera doar nr.straight face poate unu din ele are mai multe aplicatii...da nu cred succes la aleswinking