| Ancutss30 a întrebat:

Care este, dupa parerea voastra, cea mai frumoasa melodie in momentul actual, care apare in topuri?

14 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Blaxy Girls-Mr. President este foarte frumoasa macar ascult-o.

| maria999 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai frumoasa melodie care imi place foarte mult este a se eu tu pego -michel telo.Intreaga lume este inebunita dupa melodia portugheza cu celebrul ei dans!

| master77 a răspuns:

Labyrinth - Earthquake

| ZuZuLoveBKaulitz a răspuns:

Nayer ft. Pitbull & Mohombi - Suavemente
Speed Of Sound
— Deepcentral

Is It Love
— Celia
Pleaca
— Vunk & Antonia

toate le yubesc :X

| nesuferit a răspuns:

Deliric- ambrozie

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Munky fanky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai reusite(si actuale, totodata)melodii mi se par Good feeling(Flo Rida), We found love(Rihanna) si Rain over me(care-mi place cel mai mult dintre cele 3).In schimb,melodiile care-mi plac cel mai mult, acele "piese de rezistenta", au iesit de mult din topurihee hee.

| Ynutza13 a răspuns:

Ai se eu te pego

| MariPunk a răspuns:

Inna-Endless love struck

| cata1140 a răspuns:

Din topul actual nu as putea alege, nu sunt chiar asa faine melodiilewinking Daca ar fi fost in top : "Front Minor - Remember the name", Kanny West - Stronger" sau "Flipsyde - Someday" astea sunt melodii happy Bafta

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Astea mi se par dragute...http://top50.jurnalul-meu.com/
Funda?

| Myrunyka a răspuns:

Selena Gomez - Hit The Lights

| DeutsaTaEAici a răspuns:

1. Tom Boxe&Morena ft. J Waner - Deep In Love
2. Mitza-Torace(ft. MefX, Tandra, Guess Who)
3. Doddy ft. Nane - Falsa

| Patriforyou a răspuns:

Mie imi place melodia Sexy eyes numai videoclipul nu si melodia Ai se eu te pego