| ade98hannah a întrebat:

Care este filmul vostru preferat?happy

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Virgin Snow. Il poti viziona pe youtube. E impartit in parti.

http://www.youtube.com/watch?v=sMR6DBroa-I

E un film deosebit.

| Cσσкiє a răspuns:

Filmul meu preferat este filmul vieţii mele.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Of, sunt prea multe.Nu pot să aleg doar unul.Printre ele:Natural born killers, High fidelity, The butterfly efect, Shutter Island, The uninvited, Law abiding citizen, Inglorious basterds şi...Harry Potter big grin

| cornculapte a răspuns:

Cred ca Pay It Forward, desi mi-e greu sa ma decid asupra unuia singur.

| BabyPink a răspuns:

Pfff, nu aş putea spune un film preferat.Am văzut multe filme superbelove struck. Dar cred că A walk to remember e cel mai love struck!

| IO.oanaa <3 a răspuns:

1. A walk to remeber
2. Titanic
3. P. s : I love you
4. Avatar big grin

| Ecaterina a răspuns:

''Wuthering Heights''.

| Just Kiddin' a răspuns:

Nu stiu... poate a walk to remember sau titanic...thinking dar cred ca primul

| lora3u a răspuns:

Crossroad

| CarlaElena a răspuns:

Dear John
Pride and Prejudice
The vampire Diaries(serial)

| gelica a răspuns:

Mie imi plac foarte multe filme de la Acasa Tv si de la Disney Channel! Filmul meu preferat sunt : Regina, Aniela, Hannah Montana si H2O Just Add Water! Sigur si tie iti place alte filme!

| blagasamuel a răspuns:

La mine nu exista film preferat ci filme preferate imi plac foarte mult filmele de comedie si actiune (cu Jackie Chan le ador) combinate.numi placalea de groaza si urate... I fain filmul asta din 2010 "How to train your dragon" cum sa iti dresezi dragonul?(vote me)

| lena_7423 a răspuns:

1. Prison Break.
2. Lost.

| Sked a răspuns:

1. Enemy At The Gates
2.The Blind Side
3.The Big Bang Theory (serial)

| Sked a răspuns:

1. Enemy At The Gates
2. The Blind Side
3. The Big Bang Theory (serial)

| alexbzalex a răspuns:

Pai am mai multe. printre care : Undisputed 2, Blood and Bone, Mirrors s. a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amprente mortale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kodak.

| Bella_3622 a răspuns:

1.Twilight
2.New moon
3. Titanic
4. P. s I love you

| marius14 a răspuns:

1.Harry Potter
2. Avatar

| papusha_5161 a răspuns:

1.Raise your voice; x; x; x
2.St.Trinianslove struck
3. Juno:d
4.Merlin=p~
5.Bridge.To.Terabithialove struck
smug