| 4shl3y Tisd4l3 a întrebat:

Care este idolul vostru?
De ce?

Răspuns Câştigător
| malaua a răspuns:

Idol la propriu. Dumnezeu
la figurat eusmug

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am idoli. Exista oameni pe care ii admir si atat.

| Petronela a răspuns:

Nu am nici un idol

| GiuliaTamas a răspuns:

Ela are dreptate e chiar stupid sa copiezi pe cineva si sal urmezi fa-ti viata cum vrei tu nu dupa altu straight face

| ELD a răspuns:

Nu am. 1-nu sunt xerox 2- imi plac unele vedete, dar nu am ajuns asa de rau, incat sa le copiez sau sa am visul de a ajunge ca ele si 3- De ce? de aiatongue

| Poinsettia a răspuns:

Nu am niciun idol. E penibil sa copiezi pe cineva, indiferent ca e vorba de Miley sau Justin.
Dar, ma rog, faza cu "idolul" trece cu o anumita varsta... de cele mai multe ori.

| Andruta a răspuns:

Ashley Tisdale-e draguta si canta superb

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Pot sa spun ca idolul meu este Bill Kaulitz(Tokio Hotel)pentru ca este sensibil, romantic, are un zambet adorabil, stie cand sa rada si cand sa planga si multe alte calitati...al tau dupa cum vad este Miley Cyrus.cam copilaresc dar merge! Parerea Mea!

| liliana096 a răspuns:

Am 3...
1)Angelina Jolie - pentru ca joaca foarte bine in filme, ador filmele ei si pentru ca imi plac tomb raider, filmele si jocurile;
2)Jeniffer Love Hewitt - pentru ca joaca foarte bine in filme si imi place serialul Ghost Whisperer in care joaca si este pers principal;
3)Laurentiu Duta - canta foarte frumos, compune mel frumoase si imi place trupa 3 Sud Est care din pacate numai exista sad.
Al tau?(presupun ca nicole scherzinger)

| Monik_4320 a răspuns:

Eu nu am un idol

| 4shl3y Tisd4l3 explică:

Al meu este Miley cyrus si Ashley Tisdale o ador f mult

| RainBow_2697 a răspuns:

Alice fata verde de la protv. asta nu inseamna ca o copiez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hilary Duff pentru ca joaca foarte bine (joaca in filmul meu preferat-A Cinderella Story-in care este si personaj principal) si este foarte draguta si frumusica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jean-Claude Van Damme. Are o inteligenta sclipitoare... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sir Anthony Hopkins.