| FetitSa a întrebat:

Care este, in fond, motivul calatoriei Vitoriei Lipan?

Răspuns Câştigător
| paty00 a răspuns:

Vitoria Lipan merge in calatorie pe exact acelasi drum parcurs de sotul ei fiindca dupa o asteptare indelungata isi da seama ca acesta nu apare.In concluzie ea merge sa isi caute sotul pentru a afla motivul pentru care nu s-a intors si unde se afla el acum. Oricum la final il gaseste mort

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitoria doreste sa-l gaseask pe Nechifor, chiar daca inima ii spune ca el este mort, sper ca macar sa-i gaseask cadavrul