| xDivineAngel a întrebat:

Care este lucrul pe care ai vrea cel mai mult sa il vezi schimbat la oameni?happy

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Seriozitatea, indeplinirea cuvantului dat, cinstea si sinceritatea. Sunt din ce in ce mai putini oameni pe care te poti baza cu adevarat.

| Yourtruelove a răspuns:

Sa fie sinceri! Sa nu se mai ascunda dupa deget, sa inventeze tot felul de scuze penibile, etc. Sa spuna ce au pe suflet, sa isi exprime sentimentele fara nici o jena, fara sa fie judecati. Sa se tina de cuvantul dat.
Sper ca te-am ajutat happy

| mafka a răspuns:

Cel mai mult as vrea sa schimb la oameni sufletele lor! sper ca te-am ajutat!:*panglika?