| Razvy12 a întrebat:

Care este mai bun? Un scuter sau un piaggio? ma refer atat la viteze cat si la putere, urcare calitate etc

5 răspunsuri:
| Barsan a răspuns:

Scuterul este bun dar consuma mai multa benzina dar si piaggio este bunicel... si mai economicwinking

| WhatheWow a răspuns:

Nu vreau sa jignesc dragul meu dar Piaggio e doar o marca de scuter.

| drhotzu a răspuns:

Ce de la piaggio?
ala cu 2 roti in fata banuiesc?
in cazul asta da piaggio este mai ok

| Razvy12 explică:

Mda scuze ca nu am specificat happy deci care este mai bun intre un scuter oarecare si un scuter piaggio?

| pocandpoc a răspuns:

Scrie si tu sa inteleaga toata lumea.laughing Piaggio este scuter. theeeeee