| UiteeeeVezi a întrebat:

Care este orasu'/tara pe care doriti sa o vizitati cel mai mult sau pe care ati vizitat`o? Tara/orasul care mi se pare cea mai frumoasa primeste funda.
Plictiseala asta...hee hee

Răspuns Câştigător
| Melindutza a răspuns:

Paris...Las Vegas...Viena.

9 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

As vrea sa vizitez India.

| AnneMarri a răspuns:

Aş vrea să merg în Paris.

| Bodo a răspuns:

Times Square din New York, USA;-)

| alintush15 a răspuns:

Buna! Eu mi-as dori sa vizitez Cehia! __Este o tara ft frumoasa de capitala nici vorba nu e! __Eu ti-as sfatui s-o vizitezi chiar merita!

O zi buna!

| hardy1 a răspuns:

Los angeles

| mada00madalyna a răspuns:

Eu vrau sa vizitez : Egipt Israel (Ayden-Turcia) si India

| CrysisMD a răspuns:

Cel mai mult imi doresc sa vizitez orasul Dubai, cred-ca intelegi de ce, iar tara Australia.

| MissBeer a răspuns:

Eu am fost in Venezia cand eram mica, dar pozele si putinele amintiri pe care le mai am nu-mi ajung si vreau sa o mai vizitez o data pentru ca e un oras supeeeerb:X:X. Si as mai vrea sa vizitez orasul Giethoorn din Olanda, si acesta este extraordinar si pare atat de linistit si naturalbig grin.

| Ivanaaa a răspuns:

Hmm...Eu as vrea sa vizitez Coreea:X