| Lorє๔คnค a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din filmul preferat?-Funda pentru cei care motiveaza raspunsul dat.-happy

7 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Film:" The Lord of the Rings ", pur-si-simplu bestial love struck.
Personaj preferat: Sincer nu pot alege unul.

| Afdsa a răspuns:

@Lady 004, haha.scuza-ma dar tin sa te contrazic ^^.
Pe oricine vezi la tv, este machiat.Machiaj gen : fond de ten.

| Helăăău a răspuns:

Eu urmaresc Cealalata fata a Analiei.
deci e un super serial big grin are o poveste diferita, fat de celelalte, cu clonare, schimbarea fetelor. etc big grin e original :*

| croissant a răspuns:

Personajul meu preferat este maitte perroni a jucat in telenovelele REBELDE, IUBIRE CU CHIPUL REBEL si FRUCTUL OPRIT care joaca acum este pe postu acasa tv numele ei in telenovela asta Lucrecia cordoba

| asdaf a răspuns:

Jack sparrow piratii din caraibe -- e foarte bine interpretat

| iuliana1221 a răspuns:

... Edward Cullen din twilight dar adevaratul lui nume este Robert Pattison

| lady004 a răspuns:

Buna, Loredana! Personajul meu preferat din filmul preferat este Selena Gomez(personajul) si este din filmul "Ramona and Beezzus"(scuza-ma daca am scris gresit numele fimului dar nu mai stiu intocmai). Imi place filmul pentru ca imi reptrezinta viata.Si eu am sora mai mica! Iar de Selena Gomez imi place pentru ca seamana cu mine, este talentata si e frumoasa si nemachiata.Rar intalnesti astfel de vedete. Sper sa-mi dai fundita! Te rog!

Lady004