| SweetSacrifice a întrebat:

Care este serialul vostru preferat? De ce va place?

9 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Serial nu, Emisiune Top Gear de ce? nu cred ca exista oameni mai comici si mai seriosi in acelasi timp, detalii bune, cele mai bune prezentari, etc o emisiune completa(de gen) din punctul meu de vedere.

| 1Mihai1 a răspuns:

The expendables.
Acţiunea:X.

| R0CA19 a răspuns:

Naruto / Naruto Shippuden- dooarece il urmaresc de mai bine de 9 ani si pentru ca imi place.

| MeeJenn a răspuns:

Pai, sunt mai multe goosip girl- intrigi, suspans si nici nu stii la ce sa te astepti si multe povesti de dragoste dragute, dar si deviata, din care ai ce invata apoi pretty little liars-suspans mult, actiune, pov de dr si de viata, la fel ca si grey's anatomy. incearca si grey's anatomy. mie una imi place sau daca vrei ceva mai de speriat incearca ghost whisper.

| ShyBirds a răspuns:

Serialul meu preferat e The Big Bang Theory pentru ca e foarte amuzant si are o idee mai speciala, diferita.

| Boticelu a răspuns:

Hm. Serialul meu preferat este The vampire diaries ~ si sunt sigura ca nu sunt singura care adora acest serial!hee hee Imi place serialul pentru ca dragostea pe care eu poarta cei doi fratii este uimitoare, pe parcus si normal ca se schimba muule! big grin
Unii spun ca e un amestec de "Twilight" cu "True Blood" si putin din "Interview cu un vampir", dar daca ar fi asa eu spun ca sunt imbinate perfect. love struck

| macsimdan a răspuns:

Dexter. Imi place modul prin care ucide si isi ascunde perfect crimele.

| PicoPico a răspuns:

Dr. House-am invatat foarte multe de acolo.