| alecs94 a întrebat:

Care este sportul vostru preferat si de ce?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înotul și volei, pentru că îmi plac.
Pa, pa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place sportul rege, fotbalul.De mic m-am uitat la meciuri, cu tatal, cu bunicul si am devenit pasionat de fotbal, si sa joc si sa il vizionez.

| Kqzu97 a răspuns:

Statullaughing...glm e inotul:Xdc? Pt ca-mi pl apalaughing

| AnnaMariaaa a răspuns:

Handbalul pentru ca ma pasioneazalove struck

| GiuliaTamas a răspuns:

Mersul il practic in fiecare zihee hee

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Volley si Handball pentru ca te inalta.

| Criiss16 a răspuns:

Tenis! :X
De ce? Pai sincer chiar nu stiu ce are asa de special, dar imi place de cand aveam 5 ani!hee hee
Dar al tau care e? happy

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pescuitul fiindca este relaxant si este recomandat de specialisti.
De asemenea mai prinzi si peste mai rontai cate o samanta/
Al 2-lea datul cu bicicleta prin zone mai linistite(eu nu sunt genul de om agitat) si da, mai merg si petru concurs prin zone de munte(ii considerat extem!, dar eu zic cai mai mult sport decat cestio ce)

| tatiana123 a răspuns:

Karate. pentru ca am practikat 7 ani

| emaalexandra97 a răspuns:

Inotul, pentru ca intareste muschii, face corpul frumos, este bun pentru cei pasionati de inot si cred ca ajuta si sa slabesti, pentru ca faci mult efort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De altfel medicii recomandă acest sport deoarece ajută dezvoltarea armonioasă a copiilor.

„Înotul este cel mai complex sport. Îi ajută pe copii să de dezvolte atât fizic, cât şi mental. În timp ce înoţi, practic cam toţii muşchii corpului lucrează. Plus că apa îi relaxează foarte mult pe copii",

| FanatiK a răspuns:

Baschet:X