| anonim_4396 a întrebat:

Care este ultima carte pe care ati citit-o? Ati recomanda-o? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Ultima citita de mine a fost romanul Morometii de Marin Preda,
Asi recomanda-o deoarece in ea sunt prezentate diferite tresaturi si peripetii pe care le intalnesc unii oamenii in viata de zi cu zi si ne intoarcem si aflam si cum traiau oamenii cam acum 60 de ani happy
BafTA!

2 răspunsuri:
| tequillaXd a răspuns:

Ultima carte pe care am citit-o a fost Damnare de lauren Kate.E o carte fantasy cu mult suspans, amuzament si dragoste.

| amelutzza a răspuns:

Incearca numai cu fiica mea. E o carte de dragoste cu putina aventura mie mi-a placut acum depinde de ce genuri iti place tie.