| deniisa a întrebat:

Care este ultima carte pe care ati citit-o?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, o carte de rugaciunihappylove strucklove struck

| mistikk a răspuns:

Omul care rade -Victor Hugo

| eugenl a răspuns:

Nu mai stiu sigur, poate Vraciul, Eragon III, dar stiu ca acum ma chinui sa citesc unahee hee

| Eff a răspuns:

Despre dragoste si alti demoni, am citit-o pe nerasuflate, si apoi mi-a parut rau, pentru ca am terminat-o prea repede.
Acum citesc Pururi tanar, infasurat in pixeli.

| BroascaCuElice a răspuns:

Amintiri din copilarie si a fost in clasa a 4'a

| DexterKill a răspuns:

Cronicile andalite

| Castorul a răspuns:

Acum cateva ore am terminat
Enzo sau Arta de a pilota pe ploaie - Gareth Stein o carte foarte amuzanta despre lumea umana vazuta prin ochii unui catel big grin

| BigsmilexD a răspuns:

Micutele mincinoase volumul 1.
Si acum citesc Micutele mincinoase volumul 2.
Ti le recomand :Xkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trilogia Gemenilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu mai stiu cum se numeste dar era foarte interesanta. Am citit-o timp de 4 luni, era parca vorba de o femeie misterioasa si povestea un barbat, erau si faze care te speriau mai ales daca erai seara intr-o camera intunecata. Dar cine mai citeste carti acum poti cauta orice carte pe Internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legislatia rutiera acu' vreo 3 ani.

| FishStar a răspuns:

Bucuria vietii de Irving Stone. Merita citita happy