| alexandrrrr a întrebat:

Care este valea dragonului in metin2?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexander sincer sa fiu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexander sincer sa fiu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar trb sa plec poate mai vb hai ca pentru tine an sa intreb in metin despre valea dragonului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar trebuie sa plec poate mai vb hai ca pentru tine an sa intreb in metin despre valea dragonului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tara de foc

| inamata001 a răspuns:

Ba voi sunteti prosti? PNM frate dati un raspuns in puii mei daca tot raspundeti, nu mai veniti cu cacaturi ca nu stiti, ca va cacati pe voi. Si...anonimu cu Tara de foc, sa se lase de metin2ro, sa joace private de **** sau mario. Ai si misiune care te trimite in valea dragonului sa iei a 2a pagina a lu uriel, si te pune sa omori Orci Elite Vrajitori, nu cred ca o sa gasesti orci in Tara cu foc.

| alex1997 a răspuns:

Valea dragonului este Valea Seungryong

| alexandrrrr explică:

Ms FlavyBad...nu eram sigur big grin