| denyzo a întrebat:

Care-i faza cu jocul "AM/ N-AM"?
Imi poate explica si mie cineva? happy

Funda!

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Cred ca este o porcarie de joc.
Nu m-ai stiu ce jocuri sa scoata ca sa atraga lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unu zice Am/N-am [inserteaza actiune aici, exemplu am/n-am baut sampon], si ceilalti spun am sau n-am depinzand daca au facut sau nu, fiecare pune o intrebare pe rand.

| TheAndi22 a răspuns:

Cineva pune niste intrebari, iar jucatorii trebuie sa raspunda cu AM sau N-AM.
De ex.: "Am sarit cu parasuta din avion?", iar tu trebuie sa raspunzi cu AM sau N-AM. happy

| Emokid9 a răspuns:

E un fel de provocare imprumutata de la straini mai exact americani in care strangi prieteni si pe o fisa scrii am sau n-am, iar un membru zice o propozitie iar ceilalti zic daca au facut sau n-au facut chestia din propozitie:-D

| Luci_Rusu_2000 a răspuns:

E un trend venit de la americani...un challenge in care ai niste intrabari si tu raspunzi cu am sau n-am.De ex: Am baut alcool vreodata? Si tu raspunzi cu am sau n-am