| Privat_3121 a întrebat:

Care imi mai spune ceva jocuri cu Avioane, trenuri sau chiar si autobuze sau ceva masini marii... dau funditahee hee

3 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Sunt ceva jocuri cu tiruri si autobuze... http://jocurimari.blogspot.com/search/label/Jocuri%20Condus

| bambum a răspuns:

Daca intri pe link-ul asta www.play-zone.ro/jocuri-avioane o sa gasesti mai multe jocuri cu avioane. Eu recomand "Drakojan Skies", nu e foarte lung jocul dar pentru un joc flash este f bine realizat. Si daca tot ajungi pe site sunt sigur ca ai sa reusesti sa gasesti si jocuri cu masini;)