| anonim_4396 a întrebat:

Care imi poate zice un program de antrenament acasa pentru cresterea masei musculare : Momentan am doar o haltera de 20-28 kg, 2 gantere de 4-8 kg, o banca ca aceasta : http://www.sportpartner.ro/cumpara/banca-exercitii-rover a-4709315 + as dori sa fac eercitii cu greutatea corpului ex: tractiuni la bara/flotari. Daca se poate si niste videotutoriale.

1 răspuns:
| PRojectNCDN a răspuns:

Cel m-ai simplu ii sa intri pe www.bodybuilding.com iti creezi un cont si gasesti tot ce ai nevoie. Ii gratis si inveti multe, plus ca gasesti si videotutoriale ( sunt in engleza )