| victor333 a întrebat:

Care oras va place cel mai mult dintre--Timisoara,Oradea,Craiova,Sibiu,Constanta,Galati, Braila,Iasi,Cluj, Brasov? argumentati cu plusuri si minusuri alegerile

15 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Braşov, clar!
Şi plusurile ar fi atracţiile turistice. În Braşov chiar n-ai cum să te plictiseşti. Ai ce vizita, ai unde ieşi, ai ce admira... Minusuri deocamdată nu găsesc.hee hee

| Zoet a răspuns:

Constanţa pentru că e la mare!

| Anaaaaid a răspuns:

Brasov. De ce?! Pentru ca niciodata, dar niciodata nu te vei plictisi de el, de republicii, de sub tampa, de Poiana... e foarte frumos! Merita vizitat.

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Clar, Timisoara. e prea tareeee in orasu asta love struck

| Xtadelo a răspuns:

Constanta :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie, Iasi! Acolo fiecare piatra are o istorie, fiecare banca "respira" cultura. Minusuri? Acum este prea invadat de basarabenii care nu stiu sa-l respecte.
Imi place sa vizitez si Sibiul, dar nu-mi plac locuintele de acolo (daca ar trebui sa locuiesc acolo).

| vladionut94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca fiecare piatra are o istorie atunci si fiecare om are alcolemie in fiecare zi peste medie ironic vorbind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Braşov :X. E prea frumos. Cum a zis şi Rockstadt ai ce vizita, ai unde ieşi, ai ce admira.

| JusTPauL a răspuns:

Doar Timisoarabig grin
E cel mai fain oras dupa Bucuresti.

| DWDT a răspuns:

Mie-mi plac Oradea, Constanta si Brasov! Imi place si Sibiul dar orasul meu favorit din Romania v-a ramane mereu Clujul!
De ce? Pentru ca pur si simplu-mi place

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Constanta:X pentru ca este locul unde traiesc si imi place foarte mult iar vara vin o multime de turisti la mare dar iarna...

| george232323 a răspuns:

Logic cluj pentru ca e si al 3-lea cel ma impotant oras din tara dar si pentru ca are o istorie lunga si pentru marea populaie.

| sharlyn a răspuns:

Timisoara si Oradea

| lea72 a răspuns:

Timişoara. De ce?
Pentru că acolo e acasă. Şi nu l-aş schimba pentru nimic în lume.

| DabiJaWL a răspuns:

Oradea si Iasi!