| kidu_4629 a întrebat:

Care punteti sa`mi spune`ti si mie niste statusuri faine? de dragoste, de preiteni, de viata despre orice nu conteazabig grin

3 răspunsuri:
| BiaJ a răspuns:

Ia de aici varutsa.:x

http://absurd.ro/statusuri-funny.html
Te-am tsuckat:*

| Drunkenhearts a răspuns:

Oo...am eu multe:d :

AMUZANTE:

ce face un rrom cand il pui la calculator? se uita in Recycle Bin rolling on the floorrolling on the floor

Stau pe Scaun si citesc
Tot la tine ma gandesc
si gandindu-ma la tine
S-a rupt scaunul cu minelaughing)laughing)

Daca purecii ar lumina ca licuricii, Romania ar arata ca Las Vegas laughingwinking

Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online?

A sosit sfarsitul LUMII? Nu te panica! Vino in Romania! Suntem cu 50 de ani in urma!

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Chiar nu-i nevoie sa fii generos cu BUZZ-uri. am si eu destule

DND ma balacesc, nu da BuuzZ ca te stropesc!

Doar o VoRbA o sa-ti Spun Nu da click Ca FaCe BoOoMbig grin

sunt pe invizilil, doar prosti ma vad

si preferata mea:if you wanna be more sexy, stay in bed and drink more PEPSI

TRISTE:

Nebuna sunt eu ca te-am iubit, fraier esti thu ca n-ai simtit, de vina sunt eu ca te-am crezut, si-am pierdut, n-are rost sa-ti mai explic>>>>>n-are rost sa ma complic>>>>>>>>>

Prefer sa am grija de prezent, sa il pot face un viitor cat mai frumos, pentru ca atunci cand va deveni trecut sa nu regret! happy

Cu timpul intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti`o doresti`love struck star

Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel happy

Viata poate fi inteleasa doar privind in urma, dar poate fi traita doar privind inainte

e greu sa plangi unde radeai odata.
sa vezi cum fericirea de lacrimi e udata

Iti zic adio printre lacrimi si te las In drum, am suferit prea mult ca sa te iert si acum sad

Zambetul celui care sufera este mai trist decat lacrimile celui care plange

As vrea sa fiu cum o sa fiu, asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu, lasati-ma sa fac si bune si rele, ca sa stiu macar ca sunt greselile mele

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare

intr-o zi se intalnesc DRAGOSTEA si PRIETENIA. DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA:daca eu exit, tu ce rost mai ai? PRIETENIA raspunde:ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima

Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere, Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi...sad

Cand o sa-ti fie dor de mine amintesteti ca tu mai lasat sa plec.

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine

Prietenii falsi sa imi dea un Buzz, astazi fac prezenta

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

A iubi inseamna a suferi, Dar cum toti mai multi fug de suferinta Toti mai putina stiu sa iubeasca!

if you do not even try to look back, could you see yourself as you were once, different, very different

like an angel -always happy, always fragile as a butterfly- like a fairytale -always impossible

ALTELE:

Azi e unicat, maine e copiat, dar niciodata egalat…

sa iubesti nu inseamna nimic
sa fi iubit inseamna putin
sa iubesti si sa fie iubit inseamna TOTUL

Tu ca mine nu gasesti, eu ca tine nu mai caut

Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinara

I-am cerut luiDumnezeu o floare si mi-a dat o gradina
I-am cerut un pahar cu apa si mi-a dat un ocean
I-am cerut un inger si mi te-a trimis pe tine.

I want to be your favorite hello, and your hardest goodbye

NU'I ASA CA MERIT O fundita?crying( M'AM CHINUIT ATATA CA SA MI LE AMINTESC

| ♥✖nYkO✖♥ a răspuns:

1. Dragostea este un joc în doi pe care îl pot câştiga amândoi.

2.Sa nu crezi ca poti stabili cursul iubirii caci ea daca te considera vrednic iti va indrepta ea cursul!

3. Mi. e` dor` de simplele,` banalitatzi` pe care le faceai`, mi. e dor de simplu` te iubesc,`pe care`mi`l spuneai

4. Vreau sa-ti simt fiecare atingere Vreau sa fiu atat de aproape de tine Vreau sa simti asa Sa simti asa cum sint si eu Aproape de tine Aproape de tine Aproape de tïne

5.Azi m`am indragOostiitt
Nujh c sa-intampllath
Da e advv
nu e baiatuu mew cu ochi capRui
Acesta i are albastrii albastruuii

6.In viata trebuie sa fi sigur pe tine sa nu ai incredere in nimeni ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!

7.Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra loR

8.Prietenii sunt ca ciocolata. Nu te mai saturi de ei

9. Daca prietenia noastra ar fi o pralina, nu ar avea data de expirare.

10.Complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt. iar daca nu-ti convine nu ma plang

11. Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte

12.Am 15 ani ...Imi sP"Gandesti destul dE bine".
Ai Fi socat dAk Ai stIi Ke gandesc deSpRe TnElaughing
devil)devildevildevil
13. Iubirea e un imbold pentru fiecare sa se desavarseasca, sa devina cineva, sa devina o lume el insusi de dragul cuiva...

14. Dragostea imatura spune ‘Te iubesc pentru ca am nevoie de tine’... Dragostea matura spune ‘Am nevoie de tine pentru ca te iubesc’
15.Mereu va fi un alt munte Mereu vei dori sa il muti Mereu va fi o lupta dificila... Uneori, trebuie sa pierzi Nu conteaza cat de repede ajungi acolo...

16.Prin tine iubesc deci nu incerca sa ma judeci Ca ai uitat sa ma inveti cum sa fiu tare daca pleci

17.Cand soarele iti va lumina ochii cu razele lui intense si vei inhice ochii atunci iti vei da semaa ca PRIETENUL ADEVARAT nu exista...

18.- Am un caracter puterniC imi place sa fiu EU sa nu arat tristetea din sufletul meu!

19. Spui ca adori si ca iubesti, dar nu stii sa pretuiesti.

20. E prea tarziu acum, prea tarziu pentru regrete Din tot ce-a fost frumos au ramas acele momente.

21. -Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte

22. Plang de durere sunt singura si trista si te vreau inapoi … intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc

23. Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang nu mai pot te iubesc si te vreau inapoi

24.Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproapE iar eu inca visez.

25.De ce să mă înec în lacrimi şi să nu dau aceast mesaj de despărţire când pot să încep să studieaz iubirea adevărată şi să învăţ ccuvantul "feicire"

26. Încrederea şi fericirea au fost doar cuvinte mari. iubirea noastră clasică a murit cu lăutari

27.In ochii mei plânşi nimic nu are preţ acum. vreau să ne despărţim şi să ne vedem de drum

28.Nu conteaza cat ma iubesti... atata timp cat te prefaci!

29. Vorbe goale fara efect []
...sa te mai vreau?! []
m`am saturat sa te astept []
de una singura []
o sa ma simt PERFECT![]

30.Mereu ACEEASI... dar niciodata la fel... RAZBUNAREA nu-mi aduce satisfactii insa INDIFERENTA MEA ti-o daruiesc din TOatA INIMA!""