| anonim_4396 a întrebat:

Care stie ce patch trebuie la counter strike source sa poti juca pe servere(mentionez ca jocu e luat prin metode"romanesti"-adica nu-i originalbig grinhappy

2 răspunsuri:
| moddie a răspuns:

Am apelat si eu la metoda romaneasca laughing
*jocul functioneaza, dar nu gaseste nimic prin 'find servers'; asta e singura problema.
Daca ai tu servere la care doresti sa te connectezi, dai in consola : connect adresa_server si apesti enter; asa va functiona. Cauta servere pe la prieteni sau gasesti o gramada de pagini cu servere.

| Chiforiuc_Emanuel_1993 a răspuns (pentru moddie):

Eu cand scriu connect... si dau enter se incarca 2 linii reincearca si da eroare