| vLooM a întrebat:

Care stie de Top Eleven de pe facebook imi poate spune si mie cum pot face rost de Tokens fara sa platesc?

Am vazut la altii ca au peste 1.6 k (Token), chiar si 1.8k etc...

Cum fac si eu multi tokeni?

Cel mai bun raspuns are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Yoniix a răspuns:

E imposibil! Nu ai cum sa ai 1.6 k sau 1.8 k tokens fara sa platesti.
E imposibel.Crede-ma, am vrut si eu sa aflu cum pot sa am multi tokens, dar nu poti altfel decat sa cumperi.

2 răspunsuri:
| BIMARY a răspuns:

Ca sa poti face mai multi tokeni trebuie sa it mai faci un cont de facebook si sa joci jocul si de pe contul nou facut intri pe joc si de acolo imprumuti bani sau poti sa imprumuti de la un prieten care joaca Top Eleven.happy

| Yoniix a răspuns (pentru BIMARY):

Eu stiam ca nu poti sa imprumuti bani de la un prieten.
Daca stii cum sa imprumuti tokeni de la un prieten la altu, te rog mult sa dai add Y! M:yonutz_daniel08@yahoo.com sau mai ma gasesti pe ionutz. fotbalistulfenomenal2011@yahoo.com(pe asta il folosesc mai des)
Multumesc!