| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a întrebat:

Care stie in ce revista pot gasi postere cu tokio hotel? dau funtidakisskiss

19 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

In revista cool girl erau, ascum nu mai stiu daca sunt! Uite un site:
http://www.posteremag.ro/tokio-hotel-p-313.html

De aici le poti cumpara:
http://www.allposters.com/-st/Tokio-Hotel-Posters_c101362_.htm

sau:
http://www.amazon.co.uk/Posters-Tokio-Poster-Zimmer-inches/dp/B000P0X76O

Daca nu ai bani dar ai postere cu alte veedete poti face schimb cu altii! succes!

| Sofffie a răspuns:

In Popcorn...are 10 postere trebuie sa fie si cu TH si costa doar 3, 5 lei daca nu ma insel... eu am primit multe de la popcorn cu Th

| Kidd a răspuns:

Pai de TH dai in orice revista de adoloscenti gen:
BRAVO
BRAVO girl
POPCORN
COOL GIRL
Si mai sunt cateva. Mentionez ca si in ele l anunturi se dau postere in schimbul la altele. ASa ca daca esti dispus/a sa faci un schimb ia datele de acolohee hee
:*:* Fundita? puppy dog eyespuppy dog eyes

| Parisblue a răspuns:

Păi în popcorn, bravo girl, cool girl, eu de fiecare data cand imi luam, dadeam de tokio hotel p'acolo...

| Ađııa a răspuns:

Si tu esti cu posterele cu TH?love struck si eu big hug in sfarsit una de`a mea big hug am cautat un chiosh deschis zilele astea de am innebunit laughing am gasit in sfarsit! love struck era un poster cu bill si tom =p~ si nu am rezistat love struck popcorn e cea mai buna revista happy numai din ea am postere cu TH happy Tokio Hotel rulz peace sign \m/ lov` Tom.

| Delyaa a răspuns:

Incerca cu revista BRAVO

| AcDc4ever a răspuns:

In revistele cool girl, bravo, girl, bravo, popcorn si cam atat si eu sunt disperata dupa tokio hotel mai ales dupa tom da te rog da-mi fundita ador funditzele multumesc

| Andreea.:) a răspuns:

In multe reviste apar posere cu tokio hotel.
spre exemplu :"bravo", "bravo girl "si cool girl "[daca esti fata :].]
dar cele mai multe sunt in revista popcorn :]

| Aammy a răspuns:

Cool girl postere (apare la 2 luni si sunt cele mai interesante postere love struck)
Popcorn
Bravo
big grin

| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a răspuns:

Pai urmareste revistele popcorn, bravo girl, cool girl, bravo sau fa cum face prietena mea [cere la magazin revista uita-te prin ea / ele, cumpar-o daca nu nu ] baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poy in revista Bravo sau POPCORN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popcorn, cool, bravo... dar cele mai multe postere sunt in revista popcorn!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o multime de postere th de vanzare. samuraitokyohotel@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca revista Popcorn acolo sigur gasesti! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca revista Popcorn sau Cool Girl Poster acolo sigur gasesti! Funda?

| miyavi7 a răspuns:

Am postere si tricouri th si bill
japonia7@yahoo.com

| miyavi7 a răspuns:

Am postere tokio hotel mai demult. daca imi dai o adresa de mail pot trimite imagini cu posterele pe care le am. japonia7@yahoo.com

| BlueDay a răspuns:

Vand eu postere cu TH add party_in_hell81

| rocsanarox a răspuns:

Buna happy am postere de vanzare cu multi artisti inclusiv cu th... daca va intereseaza intrati pe id-ul lollypop_roxy94 si mai vb :*