| YourEternalLove a întrebat:

Care stie si imi scrie si mie multe amintiri pentru oracol in afara de cele de pe net (le-am vazut) Dau Funda :X happy

Răspuns Câştigător
| NoName0909 a răspuns:

L-luminile
O-orasului
V-vegheaza
E-etern

"ROMA e un oras frumos, dar ar fi si mai frumos daca s-ar citi pe dos AMOR."

"Luna e ruginita, eu sunt prietena ta, luna poate sa dispara, dar eu nu te voi uita."

"Iubeste, sufera, crede >dar fii atenta< pe cine, pentru cine, in cine."

"i and i, love and love, you and you, i love you!"

"Invata sa iubesti cand mintea ti-e pierduta...nu uita asta."

"Privirea, glasul, atingerea, vor fi etern in inima mea, aici le pastrez, le rasfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titul >AM FOST, SI VOM FI MEREU BEST FRIENDS FOREVER

3 răspunsuri:
| YourEternalLove explică:

Ms
care mai stie mai poate sa scrie multumesc oricum Apropo Maria eu doream amintiri pentru oracol dar oricum mersi

| Maria_6444 a răspuns:

Trecutul? Uita-l.Viitorul? Asteapta-l.Prezentul? Traieste-l.
Intre femei exista o conventie secretaSe urasc, dar se apara intre ele! happy Tot ce imi aduce aminte de noi Este o iubire iesita din comun Un cuplu care nu mai e acum! Mi`e dor de inocenta ce caracteriza orice copil, Cand faceam o prostie scapam intodeauna subtil La 3 ani ''Mami te iubesc"... La 16 "Mama e atât de enervanta.", La 18 "Plec de acasă", La 25 ''Mamă, ai avut dreptate", La 50 ''Nu vreau să-mi pierd mama", La 70 "As da tot doar s-o am pe mama linga mine"

| cosmina422 a răspuns:

Timpul trece si dispare
e ca fumul de tigare

iar pe mine ma apasa
un dor mare strajnic dor
bate ceasul inserarii
e un lucru sentimental
si te rog nu da uitarii
ce am scris pe vertical