| Robeert a întrebat:

Care stie site-uri de campionate de fifa 10 online sa imi spuna si mie pls?

6 răspunsuri:
| Mawrytzyo a răspuns:

Fa-ti cont la ea sport daca nu stii cum add me : marius.sharkkk10

Răspuns utilizator avertizat
| Robeert explică:

Site-uri unde pot juca in retea cu alti intr-un campionat

| enacheDanut a răspuns:

Vrei să joci Fifa cu cei mai buni jucători din Romania? Te-ai săturat să joci cu aceiaşi jucători zi de zi? să joci într-o cupă la 2 săptămâni? noi te ajutăm să-ţi găseşti naşul la jocuri, www.cupacupelor.ro îţi oferă o gamă larga de 65 de jocuri online, de la Fifa 07-12, Counter-Strike până la yahoo pool, Conquiztador! Acum poţi să-ţi arăţi adevărata valoare, să dovedeşti că meriţi să fii în top, îţi oferim şanşa să joci cu zeci de mii de adversari buni, fă-ţi cont si arată-ţi valoarea || Seriozitate, Fair-Play & Respect ||