| John22121994 a întrebat:

Care știe un local în București unde fumatul este permis, are narghilea, și se mânâncă bine, și se bea bine, DAU FUNDĂĂ!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o legere in Romania care interzice fumatul in spatiile publice, inclusiv restaurante... asa ca nu vei gasi ce vrei tu. Si la urma urmei de ce spanac ai amesteca mancarea cu fumatul?

| mihai69 a răspuns:

Să mergi la Belgrad pe Skadarska pentru ce cauți tu. Ei nu aplică (încă) regulile UE în privința fumatului în spații publice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se mai risca nimeni sa permita fumatul in interior. Daca te referi numai la narghilea, aici se schimba situatia, sunt multe localuri unde poti fuma.

| cezar003 a răspuns:

Cauta ceva birt dintr-ala cu terasa inchisa temporar,chiar nu te poti abtine sa nu fumezi? stii ca si caldura are niste pretentii, daca ai fi cu sotia si copii, nu poti sa stai cuminte pana bea sotia o ciocolata si mananca si ei cate o inghetata ca trebuie taticu sa fumeze si toata familia "out of this way"
Si eu sunt fumator, dar abtine-te omule, suntem in 2018

| xxalexaa a răspuns:

Exista un local prin zona Horoscop-Unirii (după centrul Unirea), care e lângă cafeneaua The Harp. Se numește Irish Pub sau ceva de genu, au narghilea, fumatul e permis, și arată f bine